| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Coatinglaag | Binnenschilderwerk Extern 3lpe |
|---|---|
| Spuitpistoolmethode | Elektrostatisch hoogspanningsspuitpistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Substraat | Staal |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Pijpdiameter | 325 mm-1220 mm |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Productkleur | Zwart |
|---|---|
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
| Pijpwaaier | 110-550 mm |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Verpakking Details | Verpakking volgens machine |
| Doosmateriaal | Hoofdstuk van roestvrij staal |
|---|---|
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Grondstoffen | PE |
| Productielijnlengte | 30-50 m |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Trade Mark | HSD |
| High Brunt Intensity | Yes |
| Automation | Automatic |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| geïnstalleerde capaciteit | Ongeveer 530 kW |
|---|---|
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | EXPORTVERPAKKING |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Materialen | Epoxypoeder |
| Productmodel | 3LPE-PP coating productielijn |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
| de waaier van de pijplengte | 6-12 meter |