| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Specificatie | 570*500*160mm |
|---|---|
| Transportpakket | Alloy Box |
| Gewicht | 40,8 kg |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kleur | Door orde |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |