| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Type verwerking | Extrusie |
|---|---|
| Breedte van het blad | 1000-2000 mm |
| Stroombron | Elektriciteit |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Height/mm | 26 |
|---|---|
| Stijl | 42/110 |
| van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische voertuigen | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Zelfklevende Dikte | 0.82.0mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |
| Productlengte | aangepast |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100-1000kg/u |
| Toepassing | Productie van platen/karton voor coating |
| Materiaal | PE PP |
| Koelmethode | Waterkoeling Of Luchtkoeling |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |