| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Toepassing van de warmteverminderingsmantel 1 | PE holle spiraalwandpijp |
|---|---|
| Toepassing van de warmteverminderingshuls 2 | Versterkte golvende buizen van staal |
| Toepassing van warmteverminderingshuls 3 | 3lpe Pipeline Joint Closure (sluiting van de pijpleiding) |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| HS-code | 847710900 |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Gewoonlijk | Handen lassen |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
|---|---|
| Productsoort | PE Raad |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Automatisering | Automatisch |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |