| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Specificaties | 10-20 Kilogram / Rol |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Toepassing | Bescherming van het gewricht van de pijpleiding |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Type van lasstaaf van roestvrij staal | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Lassenmacht | Airconditioning |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS-code | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Informatisering | Geautomatiseerde |
| Toepassing | Verbinding en lassen van plastic pijpleidingen |
|---|---|
| Grootte | Volgens de eisen van de klant |
| Specificatie | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde voorschriften zijn van toepassing op: |
| HS-code | 3920999090 |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |
| Model nr. | 1.53.5mm |
|---|---|
| Verbinding | Warmtevermindering |
| Materiaal | Plastic |
| Toepassing | Verbinding en lassen van plastic pijpleidingen |
| naam | Door warmte krimpbare hoes |
| Kracht | Elektrisch |
|---|---|
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Hoofdmotor | Duitse Metabo |
| Model nr. | hj-30b |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
|---|---|
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Hoofdmotor | Duitse Metabo |
| Spanning | 220V-230V |
| Transportpakket | Standaardpakket |