| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Transportpakket | Mandrel en karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Specificatie | Diameter van 2,5 mm tot 4,0 mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Kleur | Wit, zwart en speciaal gemaakt |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
|---|---|
| Grondstof | Polyethyleen (PE) |
| Functie | corrosiewerende banden |
| Productlijn | Machine voor het maken van koud aangebrachte corrosiewerende tape |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Temperatuur | 0-30℃ |
| Koelwater | ≤ 15°C,0,15-0,2MPa,0,5m3/min |
| Workshopgebied | Lange 120 meter, breedte niet minder dan 24 meter |
| Specificatie van het transmissiesysteem | Lange 3 m breedte 0,85 m |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Grootte | Op maat |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Basismateriaal | PE |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Trademark | Huashida |
| Transport Package | Standard Package |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Specificaties | 10-20 Kilogram / Rol |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Toepassing | Bescherming van het gewricht van de pijpleiding |
| Structure | PE Backing+Adhesive |