| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Betalingscondities | t/t |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| type | Bladextruder |
|---|---|
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Oppervlaktebehandeling | Chroom |
|---|---|
| Toepassing | Pijpleiding antikorrosiegewricht |
| Dikte | 2.0/2.5/3.5 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verbinding | Schommelingen |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |