| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Deel 3 | Drielagen vezelversterkte warmteverkrimpende mouw |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Spraymethode 1 | elektrostatische spray |
| Bespuitingsmethode 2 | Simultane binnen- en buitenwandbewerking |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Het Tarief van de poederterugwinning | ≥98% |
| Schroefdiameter | 120 mm |
|---|---|
| Maximale schroeftoerental | 4-40 r/min |
| Diameter van de voederrol | 120 mm |
| Motorvermogen | 90 kW |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Verwerkt kunststof | PE/PP |
|---|---|
| Voedingsstand | Eén voer |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Model | PE-850/1372 |
|---|---|
| Hoofdextruder | Sj-120/33 |
| Pijpdiameter (mm) | Φ850-1372 |
| Capaciteit (kg/u) | 700-900 |
| Geïnstalleerd vermogen (kw) | 440KW |
| Fbe Dikte | 200-800um |
|---|---|
| Diameterbereik | 50-426 mm |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Blootstelling | > 2,5 A |
| HS-code | 8477209000 |
| Pijp dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Substraat | Staal |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |