| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
|---|---|
| Model nr. | hj-30b |
| Spanning | 220V-230V |
| Kracht | Elektrisch |
| Garantie | een jaar garantie |
| Kracht | Elektrisch |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| materiaal | HDPE/PP-sweisstaaf |
| Spanning | 220V-230V |
| Controle | Handleiding |
| Installeerd vermogen | 630KW |
|---|---|
| Productcategorie | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Integratie | Onderzoek en ontwikkeling, productie, verkoop, dienstverlening, handel |
| Onderzoekspartners | Tsinghua Universiteit, Beijing University of Chemical Technology, South China University of Technolo |
| Focusgebied | Productielijn voor kunststofbuizen en verbindingen van kunststofbuizen, 2PE- en 3PE-buizen |
| Hoofdextruder | SJ-120/38 |
|---|---|
| Installeerd vermogen | 630KW |
| Onderzoekspartners | Tsinghua Universiteit, Beijing University of Chemical Technology, South China University of Technolo |
| productregelen | PE-uitdrukkingsleiding voor isolatiejassen, PE-PP-uitdrukkingsleiding voor platen, PE-holle spiraalb |
| Pijpdiameterbereik | F1155-2000 mm |
| productregelen | PE-uitdrukkingsleiding voor isolatiejassen, PE-PP-uitdrukkingsleiding voor platen, PE-holle spiraalb |
|---|---|
| Naam van het product | De productielijn voor het extruderen van polyethyleenbuizen met behulp van vacuümsizingmethode |
| Onderzoekspartners | Tsinghua Universiteit, Beijing University of Chemical Technology, South China University of Technolo |
| Installeerd vermogen | 630KW |
| Onderdelen van uitrusting voor extrusie | Eenvoudige schroef extruder, Matrijskop, Vacuümvormende tank, Afhaalmachine, Stofvrije snijmachine, |
| Dikte van de coating | 1.8 mm - 5.0 mm |
|---|---|
| Coating materialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Productsoort | Pijpproductielijn |
| Totaal vermogen | 200 kW |
| Productiesnelheid | 8 - 12 m/min |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
|---|---|
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Kenmerken | hoog rendement, energie - besparing |
|---|---|
| Motorvermogen | 55 kW |
| Type | Pijp / plaat |
| Gebruikt Materiaal | NBR&PVC A/C |
| Oorsprong | China |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | PE-extrusie |
| Dikte van epoxypoeder | Meer dan 170 um |
| Buighoek | 15-90 graden |
| Bestaat uit | Eerste FBE -coating, middelste lijm, buitenste PE -laag |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |