| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Toepassing | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
|---|---|
| materiaal | Plastic |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Breedte van het blad | 200mm2000mm |
| Dikte van de plaat | 0.1mm30mm |
| Snijsterkte | ≥ 110 N/cm |
|---|---|
| Tensile sterkte | mpa 30 |
| Hoogtepunten | Pre-isolatiebuisverbindingen |
| Verpakking Details | 6000 stuks per dag |
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Certificering | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Diameter | 2500 mm |
|---|---|
| Treksterkte | 10 Mpa |
| Werktemperatuur | -55°C aan 125°C |
| Vorm van het dwarsdoorsnede | cirkel |
| Zelfklevende Dikte | 0.82.0mm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
|---|---|
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
| Productsoort | PE Raad |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type van lasstaaf van roestvrij staal | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Sollicitatie | Worden gevoed aan handlasapparaat |
| Type van de laskern | kunststof |
| Diameter | 4.0mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Grootte | Op maat |
| Transport Package | Standard Package |
| Basismateriaal | PE |