| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 50 set / jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao, Huashida. |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Screw Channel Structure | Structure Deep Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Total Power | 520kw |
| HS Code | 8468800000 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | QINGDAO |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Certificering | ISO9001:2008, QS |
| Levertijd | 45 tot 60 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerde stroom | 230KW |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |