| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Geïnstalleerde stroom | 380KW |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Substraat | Staal |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Toepassing | Afvoer/afvoer/watertank |
|---|---|
| Schakelaar | Frankrijk SCHNEIDER Contactors, Schnerder |
| De diameter van de buis | 20 mm-1200 mm |
| Schroefontwerp | enkel/dubbele schroef-extruder |
| Gezamenlijk | Waterdicht/gronddicht |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | pijp |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| HDPE -jaspijpkleur | Kan worden aangepast |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000,00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Certificering | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Certificering | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Transportpakket | STANDAARD PAKKET |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Controlesysteem | Siemens plc |