| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| PLC's | SIEMENS |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Naverkoopservice | Installatie en opleiding |
|---|---|
| Gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Typ van de buis | Stijf / Flexibel |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Levertijd | 60 dagen |
| Pijpprestatie | Flexibel of stijf |
|---|---|
| Lijnlengte | 60m |
| gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Naverkoopservice | Installatie en opleiding |
|---|---|
| Versnelling | 6m-10m/min |
| Pijpprestatie | Flexibel of stijf |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
|---|---|
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Product Name | 200-3000 mm Hollow Wall HDPE Spiral Structured Wall Pipe Extrusion Line |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Product Categorie | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar, |
| Sollicitatie | Pijp, Energievoorzieningspijp, Meubilair, Decoratief, Hoofdzakelijk gebruikt in decoratie |
| Automatische rangschikking | Automatisch |