| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Sollicitatie | Gemeentelijke watervoorziening, afvoerswater |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Sollicitatie | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Type verwerking | Uitdrijvend Machine, die materiaal uitdrijven |
|---|---|
| Grondstoffen | PE/PP/PVC |
| Proces | spiraal |
| Schimmel | 60 paren, 50 paren. |
| Versnelling | 816m |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Buisdiameter | 2003000mm |
| Sollicitatie | Industrieel afvalwater, Wegafwatering |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Snijder | Automatisch |
|---|---|
| Type | eenwand/dubbelwand |
| Voordeel | Hoge snelheid, hoge prestaties |
| Sleutelwoord | Hoge snelheid |
| Buismateriaal | PP/PE/PVC |