| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden | PE-machine voor het maken van platte gegolfde buizen |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Productiecapaciteit | 100-1000kg/u |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne Fbe en externe 3lpe |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Materiaal | HDPE |
| Verpakking Details | China |
| geïnstalleerde capaciteit | Ongeveer 530 kW |
|---|---|
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | EXPORTVERPAKKING |
| Type | 3LPE coatinglijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Materialen voor productie | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Verwerkingscapaciteit | ≥250m²/u |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Deeltjes met een breedte van niet meer dan 10 mm | - Goed. |
|---|---|
| Installeerd vermogen | 180 kW, 230 kW, 400 kW, 680 kW |
| lang leven | Ongeveer 50 jaar |
| Garantie | 12 maanden |
| Laag Gewicht | - Ja, dat klopt. |