| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Materiaal | HDPE |
| Verpakking Details | China |
| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
|---|---|
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Verpakking Details | China |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
|---|---|
| materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
|---|---|
| materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Structuur | unieke “I-vormige” wandstructuur |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000KG/u |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |