| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Controlesysteem | Siemens plc |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 45 tot 90 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 30 SETS/Year |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000,00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| Structuur | met "H"-structuur. |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | grootschalige stedelijke rioleringsprojecten |
| Schroef | Enkele schroef |
| Kunststof verwerkt | PE |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Pijpdiameter | 2003000mm |
|---|---|
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Sollicitatie | wegafwatering, rioolwerk |
| Automatisering | Automatisch |
| Packaging Details | Standard Export Packing |