| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| HS-code | 39209990 |
| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| HS-code | 39209990 |
| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar, |
| Sollicitatie | Pijp, Energievoorzieningspijp, Meubilair, Decoratief, Hoofdzakelijk gebruikt in decoratie |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| Totaal vermogen | 400 kW |
|---|---|
| extrusiesnelheid | 05.-5 |
| Capaciteit kg/u | 600 240 |
| Afmeting (m) | 32*16*6.0 |
| Verpakking Details | Door orde |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |