| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Industrieel afvalwater, Wegafwatering |
| Type | Pijpextruder |
| Uitputten | Niet uitputten |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Buisdiameter | 2003000mm |
| Sollicitatie | Industrieel afvalwater, Wegafwatering |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Geïnstalleerde stroom | 380KW |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerde stroom | 230KW |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Reeks | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisering |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |