| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Blasstandaard | Sa2.5 |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1-3 meter per minuut |
| Controlesysteem | PLC EN HMI VAN SIEMENS |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Garantie | 12 maanden |
| Productiebereik | 530-1420 |
|---|---|
| Blasstandaard | Sa2.5 |
| Productiecapaciteit | 1-3 meter per minuut |
| Controlesysteem | PLC EN HMI VAN SIEMENS |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Verwarmingstype | Inductie verwarming |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Voorwaarde | nieuw |
| Coating | Polyethyleen |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Voorwaarde | nieuw |
| 3PE-structuur | Epoxide+Adhesif+Extrudeerd polyethyleen |
| Fbe Dikte | 200-800um |
|---|---|
| Diameterbereik | 50-426 mm |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Blootstelling | > 2,5 A |
| HS-code | 8477209000 |
| Fbe Dikte | 200-800um |
|---|---|
| Diameterbereik | 50-426 mm |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Blootstelling | > 2,5 A |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Onderhoud van het buisoppervlak | Niet minder dan SA 2.5 |
| Bedrijfsmodus | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, polypropyleen |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | Staal |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Substraat | Staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stralen | >2,5A |