| After-sales service | Installatie en opleiding |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Coatingproductielijn |
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | Staal |
| Materiaal | Polypropyleen PP |
|---|---|
| Snelheid | 1 - 8 meter/minuten |
| Epoxydikte | Meer dan 190 uhm |
| Advertentiedikte | 150 - 270 Um |
| Pp-Dikte | 2 - 5 mm |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 45-60 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Levering vermogen | 30 eenheden/jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao, Huashida. |
| After-sales service | Al leven |
|---|---|
| Garantie | 6-12 maanden |
| Type | Coatingproductielijn |
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | Staal |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Beschermingslagen | Interne en externe pijp |
| Spuitpistoolmethode | Elektrostatisch hoogspanningsspuitpistool |
| Type | Coatingproductielijn |
| Verwarmingsmethode | Middenfrequent verwarmingssysteem |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Substraat | Staal |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 3000 kW |
| Specificatie | 50 - 2173 mm |
| Snelheid | 1-6 m/min |
| Type | Coatingproductielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Snelheid | 1 tot 6 meter per minuut |
| krachtbron | 3 Fase 380V 50Hz |
| Coatingtype | Poedercoating |
|---|---|
| Fbe Dikte | 170 Ehm |
| PE-laagdikte | 2.5 - 3.7 mm |
| LijmdikteEllebooghoek | 170-250 Um |
| Ellebogenhoek | 15-90 graden |
| PE-laagdikte | 2.5 - 3.7 mm |
|---|---|
| Pipe Dia | 50-4200 mm |
| Materiaal | HDPE, lijm, epoxypoeder |
| Substraat | Staal |
| Coatingmateriaal | Polyethyleen, lijm, epoxypoeder |