| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| type | Coatingproductielijn |
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | staal |
| Coatingmethode | schilderen |
|---|---|
| Kleur | Elk |
| Temperatuur | 150 - 250 C |
| Dikte | 150 - 800 Uhm |
| Herstelpercentage | ≥ 98% |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Buismateriaal | stalen pijp |
|---|---|
| Sollicitatie | olie, aardgas, chemisch materiaal, waterleidingen. |
| Coatingstructuur | Epoxide+Adhesive+PE |
| Coatingtype | Externe 3lpe-coating |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Snelheid | 1-6 meter/min |
| Substraat | Staal |
| Stroom | 3 Fase 400V 60Hz |
| Specificatie | 57-3000 mm |
| Fbe Dikte | 170 Ehm |
|---|---|
| Kleefdikte | 170 - 250 Um |
| PE Dikte | 2 - 4 mm |
| Specificatie | 400 -1500 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Coatingtype | Deklaagpoeder |
|---|---|
| Fbe Dikte | 200 - 800 hm |
| PE Dikte | 2 - 4 mm |
| Kleefdikte | 170 - 250 Um |
| Vochtigheid | 85% geen condensatie |