| Producttype | Pijpproductielijn |
|---|---|
| Specificatie | 2001400mm |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| oppervlaktevoorbereiding | Zandstralen of kogelstralen |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
| Anticorrosie | Interne & Externe |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | 1 stks-5 stks |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Specificatie | buisdia. 300-4200 mm |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
|---|---|
| Levertijd | 60DAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 50 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Substraat | staal |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Service na verkoop verleend | Installatie, inbedrijfstelling en training op locatie, technische videoondersteuning, online onderst |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Coating | Poedercoating, extrusiecoating |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| type | Coatingproductielijn |
|---|---|
| Substraat | stalen pijp |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| type | Coatingproductielijn |
|---|---|
| Substraat | stalen pijp |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 80 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 20 sets |
| Plaats van herkomst | China-Shandong-Qingdao |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| type | Coatingproductielijn |
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | staal |
| Coatingtype | Externe Deklaag |
|---|---|
| Coatingstructuur | Epoxide+Adhesive+PE |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Verpakking Details | Standaardpakket |