| Type | 3lpe Anti-Corrosie Productielijn |
|---|---|
| Substraat | staal |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Verwerkingscapaciteit | 250 m2/h |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Ellebogenhoek | 15-90 graden |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Ellebogenhoek | 15-90 graden |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Pijpdiameterbereik | Φ57 mm tot Φ1620 mm |
| Model-NR. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| type | Coatingproductielijn |
|---|---|
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor de uitvoer |
| Levertijd | 60 dagen |
| type | Coatingproductielijn |
|---|---|
| Substraat | stalen pijp |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Operatiemodus | Automatisch |
|---|---|
| Verrichtingsmethode | Automatisch |
| Totaal vermogen | 100 - 500 kW |
| MPa Classfication | Het middelgrote Druk Door buizen leiden |
| Verpakking Details | Verpakking volgens machine |
| Buislengte | 12m |
|---|---|
| PLC | Siemens |
| Pijpgebruik | olie- en gaspijpleiding |
| Gebruik materiaal | epoxypoeder, PE, lijm |
| Verwarming | Inductie |