| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
|---|---|
| Pijpbereik | 110-2000 mm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
|---|---|
| Oppervlak | ≥SA2,5 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| controlesysteem | PLC |
| Materiaal | Epoxy |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Schoon niveau | ≥ 2.5 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Olie-, aardgas- en watervoorzieningspijpleidingen |
| Verwarmingsmethode | Middenfrequent verwarmingssysteem |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Pijp dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Substraat | Staal |
| Dikte van de coating | 150-800um |
|---|---|
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Schoon niveau | ≥ 2.5 |
| Verwarmingsmethode | Middenfrequent verwarmingssysteem |
| Materialen | Epoxypoeder |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Certificering | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |