| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Substraat | Staal |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Pijpdiameter | 325 mm-1220 mm |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Pijpdiameter | 50-4200 mm |
| Coatingstructuur | Epoxide+Adhesive+PE |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Sa2.5 |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingtype | Externe Deklaag |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Coatingtype | 3-laags polyethyleen (3LPE) |
|---|---|
| Materiaalcompatibiliteit | Staalpijpen |
| Stralen | >2,5A |
| Verbindingstype | Lassen |
| Oorsprong | China |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
|---|---|
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coating | Poedercoating |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Type | Coatingproductielijn |
|---|---|
| Verwarmingstype | Inductie verwarming |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Koeltype | Waterkoeling |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |