| Fbe Dikte | 200-800 um |
|---|---|
| Verpakking Details | 1000*1000*1000 |
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 30 Set/jaar |
| Type | HDPE/PE-buizen |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Extrusiecapaciteit | 600 kg/u |
| Totaal vermogen | 800 kW |
| Afmetingen | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
|---|---|
| Verpakking Details | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 30 sets/jaar |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50 eenheden/maand |
| Gemiddelde temperatuur | ≤ 120°C (incidentele piekwaarde < 140°C) |
|---|---|
| Inner Pipe materiaal | PE |
| Schuimmethode | Schuimen onder hoge druk |
| Aangepast | Aangepast |
| Contactor | Siemens |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Verpakking Details | 1200*230*260 cm |
| Levertijd | Levertijd |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 30 Set/jaar |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
|---|---|
| Pijpgebruik | Pre-insultaat |
| aangepast | aangepast |
| Isolatiedikte | 20 mm-100 mm |
| Pijplengte bereik | 6m - 12m |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
|---|---|
| Sollicitatie | Stadsverwarming, gastransport, watervoorziening |
| PLC | Siemens |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Oorsprong | Qingdao, China |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| controlesysteem | Siemens |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Laadmethode | Automatische voeding onder vacuüm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |