| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Buisdiameter | 110 mm 2000 mm |
| Droogmachine | HSD-φ1860mm |
| Schroef Nr | Enkele schroef |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Pijpstijl | Dunne Muurpijp |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |