| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | PE Watervoorzieningspijpen |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Pijpbereik | 20-160 mm |
| Ritme | Stroomproductielijn |
| Sollicitatie | PVC-, PE-, PP- en HDPE-buizen |
| Pijpdiameter | 16-1600 mm |
|---|---|
| Verpakking Details | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 30 sets/jaar |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
|---|---|
| Levertijd | 80 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 20 SETS |
| Plaats van herkomst | China-Shandong-Qingdao |
| Dienst na verkoop | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Type | Coatingproductielijn |
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | Staal |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Lagen | Interne buis (PE) + PU-schuim + HDPE extern |
| Specificatie | 20 - 400 mm |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 80 dagen |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Verpakking Details | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Levertijd | 30-60DAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 100 eenheden/jaar |
| Isolatiemateriaal | Polyurethaanschuim (PU) |
|---|---|
| Buismateriaal | Staal |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Aangepast | Aangepast |
| Type | Pijpextruder |
| HS-code | 8477209000 |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PE |
| koelmethode | Waterkoeling |
| Substraat | Staal |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Pijpdiameter | 508-1620 mm |
|---|---|
| Verpakking Details | 1200×230×260 |
| Levertijd | 60-80 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 20 Eenheid/jaar |