| koel circulerend water | ≤20°C, ≥0,3 MPa, 20 M³/H |
|---|---|
| Producttype | Pijpproductielijn |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| koelmethode | Waterkoeling |
| Specificatie | 20 - 800 mm |
|---|---|
| Kleur | Elk |
| Methode | Vaccum |
| Temperatuur | 5 - 50 C |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Productie-efficiëntie | 40% sneller dan conventionele methoden |
|---|---|
| Energieverbruik | 30% korting |
| Levensduur | Meer dan 50 jaar |
| Bedrijfstemperatuur | 70/55ºC of 80/60ºC |
| Extrudermodel | SJ-120/33 enkele schroef |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| After-sales service | 1 jaar |
| Aangepast | Aangepast |
| Naam | Polyurethaanschuimende Pert-isolatiepijpproductlijn |
| Gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Materiaal | EPDM/NBR |
|---|---|
| Gebruik | Airconditioning Cooper-beschermer |
| Brutogewicht pakket | 1000.000 kg |
| Bladbreedte | 1200-1500 mm |
| Buisdikte | 5-40mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Materiaal | PE/PP/HDPE |
| Specificatie | 110 - 1500 mm |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| After-sales service | Technische dienstverlening gratis, opleiding van de werknemers |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | Pe Pijp |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| 3PE-structuur | Epoxide+Adhesif+Extrudeerd polyethyleen |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Onderhoud van het buisoppervlak | ≥ SA 2,5 |
| Fbe Dikte | 200-800 um |
| Specificatie | 76/89-273 mm, 76/89-305 mm |
| Diameter | Aanpasbaar |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Hoogtemperatuurleidingen |
| Kleur | Zwart |
| Vorm van de doorsnede | Ronde vorm |
| Specificatie | Aanpasbaar |