| Dia.Range | 75-315MM |
|---|---|
| Inner Pipe materiaal | PERT, Kunststof buis |
| Toepassen op | Stijve PERT geïsoleerde buizen |
| Schuimlaag | Soft Polyurethane Foam Rigid Polyurethane Foam |
| Sollicitatie | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | PERT-pijp |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Snelheid | 6m-10m/min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20300mm |
| After-sales service | Installatie en opleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| After-sales service | Technische dienst met gratis training van de werknemers |
|---|---|
| koelmethode | Waterkoeling |
| Automatisering | Automatisch |
| Buismateriaal | Staal/HDPE |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Elk |
|---|---|
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Specificatie | 20 tot en met 80 mm |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
| Specificaties | 20350mm |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg |
| Sollicitatie | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | Pe Pijp |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Hoofdmachine | Extruder |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming of stoomverwarming |
| Hs-code | 8477109000 |
| Pijpbereik | 110-2000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pijpgebruik | Pre-insultaat |
|---|---|
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
| Controlesysteem | PLC automatische besturing |
| Automatisering | Automatisch |
| Conditie | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | Pe Pijp |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |