| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Producttype | Plastic buis |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Sollicitatie | voor het produceren van vooraf geïsoleerde pijpjas |
| Buisdiameter | 110-2200 mm of aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | buisdiameter. 1380-2000 mm |
| Schroef. | Enkele schroef |
| Outputvermogen | 250 kg |
| Automatisering | Automatisch |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Handelsmerk | Huashida. |
|---|---|
| Schuimdichtheid | Pre-insultaat |
| Controlesysteem | PLC automatische besturing |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Levertijd | 90 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 60sets/jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |
| Merknaam | HSD |
| Geïnstalleerde stroom | 160 kW-650 kW |
|---|---|
| Lengte | 25-45 mm |
| Capaciteit | 250-1350 kg/u |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 136g |
| Levertijd | 60-90 |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T,L/C,Western Union |
| Levering vermogen | 30 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| After-sales service | Technische dienst met gratis training van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Aangepast | Aangepast |
| Specificatie | 110-2200 mm |
| After-sales service | Technische dienst met gratis training van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Aangepast | Aangepast |
| Specificatie | 110-2200 mm |