| Het veroorzaken van methode | Vacuümkalibratiemethode |
|---|---|
| Droogmachine | HSD-1200 |
| Sollicitatie | Stadsverwarming, olie- en gastransport, watervoorziening |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Controlesysteem | Automatisch besturingssysteem PLC |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Toepassingen | Gasleiding/Verwarmingsleiding |
| Materiaal | HDPE |
| Pijpdiameter | 110-1680 mm |
| type | Pijpextruder |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Pijpdiameterbereik | 110-2000 mm |
| Verwerkingscapaciteit | ≤ 250 m2/h |
| Automatisering | Automatisch |
| Mian Extruder | SJ-75/33, SJ-90/33, SJ-120/33, SJ-150/33 |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | Pe Pijp |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Installatieopleiding |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Producttype | PE -bord |
| Bordlagen | Meerlagige |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Specificaties | 50 - 400 mm |
|---|---|
| Kleur | Elk |
| Productie | Kan 24 uur continu worden geproduceerd. |
| Functies | Continue productie, gelijktijdig gieten. |
| Capaciteit | ≤250m2/u |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Aangepast | Aangepast |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Schuimdichtheid | 30100mm |
| Roestverwijderingskwaliteit | ≥2,5 cijfer |
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
| Verpakking Details | Woddendoos |
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
|---|---|
| Diameterbereik | 110-2000 mm |
| Grondstof | PE |
| Kalibratiemethode | Vacuümkaliberbepaling |
| Koelmethode | Waterkoelsysteem |
| Dia.Range | 75-315MM |
|---|---|
| Inner Pipe materiaal | PERT, Kunststof buis |
| Toepassen op | Stijve PERT geïsoleerde buizen |
| Schuimlaag | Soft Polyurethane Foam Rigid Polyurethane Foam |
| Sollicitatie | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |