| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Materialen voor buizen | HDPE |
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
| De diameter van de buis | Van 655 mm tot 1380 mm |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
|---|---|
| Pijplengte | 6-12 m |
| Totaal vermogen | 180 kW |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Verpakkingen | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Uitgangssnelheid | 1-6 m/min |
| temperatuur | 0-30 |
| Stroomvoorziening | Geen gevaarlijk gebied |
| Verpakkingen | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Uitgangssnelheid | 1-6 m/min |
| temperatuur | 0-30 |
| Stroomvoorziening | Geen gevaarlijk gebied |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne Fbe en externe 3lpe |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Coating | poedercoating |
|---|---|
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Sollicitatie | Warm koelwater/olie/chemische materiaalpijpleiding |
| Verpakking Details | Woddendoos |
| Coating | poedercoating |
|---|---|
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Sollicitatie | Warm koelwater/olie/chemische materiaalpijpleiding |
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Verpakking Details | Woddendoos |
| Model-NR. | FBE |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Specificatie | 300-4200 mm |