| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
|---|---|
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Coatinglaag | Binnenschilderwerk Extern 3lpe |
|---|---|
| Spuitpistoolmethode | Elektrostatisch hoogspanningsspuitpistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Coatingstructuur | Epoxide+Adhesive+PE |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Sa2.5 |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingtype | Externe Deklaag |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Pijpdiameter | 50-4200 mm |
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Pijpdiameterbereik | 201200mm |
|---|---|
| Productsoort | Pijpproductielijn |
| Hoofdmateriaal | PVC, PE, PP, PPR |
| Model | SJZ80/156 |
| besturingssysteem | PLC-besturing |
| Onderhoud van het buisoppervlak | Niet minder dan SA2.5 |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Fbe Dikte | 200-800um |
| Materiaal | HDPE, lijm, epoxypoeder |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Substraat | staal |
|---|---|
| Onderhoud van het buisoppervlak | Niet minder dan SA2.5 |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Materiaal | HDPE, lijm, epoxypoeder |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Gebruik | Drongen en anticorrosie |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Substraat | Staal |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Pijpdiameter | 325 mm-1220 mm |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60DAGEN |