| Rocessingscapaciteit | 159mm |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Dikte van epoxypoeder | Meer dan 170 um |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
|---|---|
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Wijze Nr | 200-1420 mm |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | Staal |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Polyurethaanschuim |
| Pijpdiameterbereik | 201600mm |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
| Isolatiedikte | 20-200 mm |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Pipe Structure | Steel Working Pipe-Polyurethane Foam-HDPE Casing |
| Ladingsmanier | Automatische voeding onder vacuüm |
| Voedingscapaciteit | 1000KG/H |
| Derusting load up pipe rack | 20# channel steel double row |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| luchtvochtigheid | 85% geen condensatie |
|---|---|
| De vorm van het eind van de buis | Bevel, vierkant, rond |
| Vacuümvoedingsmachine | Vermogen van de motor 7,5 kW |
| Kamer | Buizen 14 ∼ 90 ̊ |
| Verpakking Details | Verpakking volgens machine |
| Materialen voor buizen | Staal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drogende machine | HSD-1200 |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Koelmethode | waterkoeling |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Substraat | Staal |
| HS-code | 8477209000 |
| Elektrocontrolesysteem | PLC's |