| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Materialen | Epoxypoeder |
| Productmodel | 3LPE-PP coating productielijn |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
| de waaier van de pijplengte | 6-12 meter |
| geïnstalleerde capaciteit | Ongeveer 530 kW |
|---|---|
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | EXPORTVERPAKKING |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110-2200 mm of aangepast |
| grondstof | HDPE |
| Kalibratiemethode | Vacuümkalibratie en waterspuitkoeling |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Werksnelheid | 1-10 meter per minuut |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Model | PSFPSPMM |
| Totaal gewicht | 10-15 ton |
| Kenmerken | Hoog rendement, energiebesparing, eenvoudige bediening en onderhoud |
| Coating | Poedercoating, extrusiecoating |
|---|---|
| Coatingtype | Intern, extern |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Substraat | Staal |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Verwarmingstemperatuur | 220-250°C |
|---|---|
| PE-laagdikte | 2,5-3,7 mm |
| Methodetype | Automatisch |
| Operating System | Aanraakscherm |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Coatinglaag | Interne Fbe en externe 3lpe |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Modelnr. | HSD 50-426 |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
|---|---|
| Type methode | automatisch |
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
| Dikte van epoxypoeder | Meer dan 170 um |
| Totaal vermogen | 900 kW |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Stroombron | Ongeveer 1650 kW |
| Totaal vermogen | 900 kW |
| Rocessingscapaciteit | 159mm |