| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS-code | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Substraatdikte | ≥ 0,6 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | NBR/PVC/EPDM |
| Vermogen | 3-fasig, 50 Hz |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Aangepast | Aangepast |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatisering | Automatisch |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Certificering | ISO9001:2008, QS |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Condiation | New |
| - Nee, nee. | Eenvoudige schroef |
| Automation | Automatic |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |