| Buis Dia. | 6 tot 50 mm |
|---|---|
| Breedte van het blad | 500-1500 mm |
| Flexibele productie | Intelligente productie |
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Breedte van het blad | 500-1500 mm |
|---|---|
| Specificatie | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector |
| Structuur | horizontaal |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Verpakking Details | STARDARD PAKKET |
|---|---|
| Levertijd | 15 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Transmission Type | Flexibel |
|---|---|
| Automatische productielijn | Vergadering |
| Computersysteem | Volledig automatisch. |
| Specificatie | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde voorschriften zijn van toepassing op: |
| Aangepast | Aangepast |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | NBR/PVC/EPDM |
| Vermogen | 3-fasig, 50 Hz |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Aangepast | Aangepast |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | NBR/PVC/EPDM |
| Vermogen | 3-fasig, 50 Hz |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Aangepast | Aangepast |
| Luchtvolume | 500l/min |
|---|---|
| Snelheid van de laselektrode | Diameter 3,0 mm - 4,0 mm |
| Stijl | Draagbaar |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Verbinding | Warmtevermindering |
| Toepassing | Verbinding en lassen van plastic pijpleidingen |
| Lijm | EVA |
| naam | Door warmte krimpbare hoes |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |