| Installeerd vermogen | 630KW |
|---|---|
| Productcategorie | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Integratie | Onderzoek en ontwikkeling, productie, verkoop, dienstverlening, handel |
| Onderzoekspartners | Tsinghua Universiteit, Beijing University of Chemical Technology, South China University of Technolo |
| Focusgebied | Productielijn voor kunststofbuizen en verbindingen van kunststofbuizen, 2PE- en 3PE-buizen |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Product Type | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Vergaderingsstructuur | Afzonderlijke Typeextruder |
| Specificatie | ISO9001: 2008 |
| Dikte van het product | 1.53mm |
| Verwerkt kunststof | PE/PP |
|---|---|
| Voedingsstand | Eén voer |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Dikte van de plaat | 3-16 mm |
|---|---|
| Uitdrijvingstype | Enige schroefuitdrijving |
| Productsoort | extruder van kunststof |
| Grondstoffen | PE / PP |
| Productbreedte | 1300 mm |
| Dikte van de plaat | 3-16 mm |
|---|---|
| Uitdrijvingstype | Enige schroefuitdrijving |
| Productsoort | extruder van kunststof |
| Grondstoffen | PE / PP |
| Productbreedte | 1300 mm |
| Dikte van de plaat | 3-16 mm |
|---|---|
| Uitdrijvingstype | Enige schroefuitdrijving |
| Productsoort | extruder van kunststof |
| Grondstoffen | PE / PP |
| Productbreedte | 1300 mm |
| Productsoort | Plaat- / karton-extrusielijn |
|---|---|
| Totaal vermogen | 100 kW-200 kW |
| Grondstof | PE PP |
| Extrudertype | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Laswerkzaamheden voor platen van kunststof |
| Vacuümvoeder | SAL/1600Kg |
| Dienst na verkoop | installatie- en technisch directeur |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| Max.Width | 1200 mm |
|---|---|
| Max. Bladbreedte | 2000 mm |
| Voorwaarde | nieuw |
| Rollengte | 2200 mm |
| Outputvermogen | 5-6 T/dag |