| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Materialen voor buizen | HDPE/Staal |
|---|---|
| Koelwaterverbruik | 10m3/h |
| Pijpdiameterbereik | 50mm200mm |
| Totaal vermogen | 200 kW |
| Model | ABC-123 |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Specificatie | PE-365/760 |
|---|---|
| Hoofdextruder | PE-365/760 |
| Pijpdiameter (mm) | 365 |
| Capaciteit (kg/u) | 550 |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Pijpdiameter | PE |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Vacuüm- en waterbespuiting | Planetarisch Knipsel |
| Garantie | 12 maanden |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Proces | spiraal |
| Contactor | Frankrijk SCHNEIDER Contactors, Schnerder |
| Motoren | Siemens |
| Schimmel | 50 paren |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1000 meters per dag |
| Totaal vermogen | 150 kW |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| buismateriaal | Staal |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |