| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| controlesysteem | Siemens |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Productsoort | PE Raad |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Materiaal voor de productie | polyethyleen |
| Diameter van stalen buis | 426, 630, 720, 820,1000,1200 mm |
|---|---|
| Bestaat uit | Eerste FBE -coating, middelste lijm, buitenste PE -laag |
| Type | Coating productielijn |
| Sollicitatie | Vloeistoftransmissiepijpleiding buigt |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Kunststof verwerkt | PE |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| type | Bladextruder |
|---|---|
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |