| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Deel 3 | Drielagen vezelversterkte warmteverkrimpende mouw |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Op maat | Op maat |
| Structuur | horizontaal |
| Totaal vermogen | 400 kW |
|---|---|
| extrusiesnelheid | 05.-5 |
| Capaciteit kg/u | 600 240 |
| Afmeting (m) | 32*16*6.0 |
| Verpakking Details | Door orde |
| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Oppervlaktebehandeling | Chroom |
|---|---|
| Toepassing | Pijpleiding antikorrosiegewricht |
| Dikte | 2.0/2.5/3.5 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verbinding | Schommelingen |
| Specificatie | 2,5 mm tot 4 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5 ton/dag |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Hs-code | 39169090 |
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/P |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Gewoonlijk | Handen lassen |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |