| Fbe Dikte | 200-800um |
|---|---|
| Verpakkingen | 3 lagen PE-coating |
| toepassing | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60 dagen |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Onderhoud van het buisoppervlak | Niet minder dan SA2.5 |
|---|---|
| Fbe Dikte | 200-800um |
| HS-code | 8477209000 |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60 dagen |
| Bord lagen | Meerlaagse |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Type van de laskern | kunststof |
|---|---|
| Specificaties | 10-20 Kilogram / Rol |
| Staafdia. | 3,5mm-4mm |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
|---|---|
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Hoofdmotor | Duitse Metabo |
| Spanning | 220V-230V |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
|---|---|
| Grondstof | Polyethyleen (PE) |
| Functie | corrosiewerende banden |
| Productlijn | Machine voor het maken van koud aangebrachte corrosiewerende tape |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |