| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Hoofdmotor | Metabo Duitsland |
|---|---|
| Spanning | 220V 50HZ |
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Gewoonlijk | Gewoonlijk met de hand lassen |
| Elektrische stroom | Airconditioning |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |
| Type | Pijpextruder |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |