| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Productsoort | PE Raad |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Materiaal voor de productie | polyethyleen |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Type van lasstaaf van roestvrij staal | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Sollicitatie | Worden gevoed aan handlasapparaat |
| Type van de laskern | kunststof |
| Diameter | 4.0mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Breedte | 650 |
| Dikte ((mm) | 0.18-1.5 |
| Zadenm/min) | 1-25 |
| Uitvoer (kg/uur) | 80-320 |
| Plaats | Binnen- |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Materiaal voor rollen | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Schroefdiameter | 90150mm |
| Capaciteit | 200-1000kg/h |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
| Materiaal | PE PP |