| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Verpakking Details | STARDARD PAKKET |
|---|---|
| Levertijd | 15 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Transmission Type | Flexibel |
|---|---|
| Automatische productielijn | Vergadering |
| Computersysteem | Volledig automatisch. |
| Specificatie | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde voorschriften zijn van toepassing op: |
| Aangepast | Aangepast |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Structuur | unieke “I-vormige” wandstructuur |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Doosmateriaal | Hoofdstuk van roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Vacuümpomp | 4KWx2 sets |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Vacuümvoeder | SAL/1600Kg |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Pijplengte | 6 meters |
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Kleur | Zwart |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Aangepast | Aangepast |
| Crawler Lengh | 2.5m effectieve lengte |
| Kruipende voeten | 2-12 voet |
| Isolatiemateriaal | Polyurethaanschuim (PU) |
|---|---|
| Buismateriaal | Staal |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Aangepast | Aangepast |
| Type | Pijpextruder |