| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Certificering | ISO9001:2008, QS |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS -code | 3921909090 |
| Verbinding | Las |
| Aangepast | Aangepast |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS -code | 3921909090 |
| Verbinding | Las |
| Aangepast | Aangepast |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C,D/P,T/T,D/A |
| Levering vermogen | 50 sets/ jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao Huashida |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 6m-10m/min |
| Specificatie | 1200,00 cm * 1000,00 cm * 1000,00 cm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerde stroom | 230KW |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| HDPE -jaspijpkleur | Kan worden aangepast |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |