| Snijder | Automatisch |
|---|---|
| Type | eenwand/dubbelwand |
| Voordeel | Hoge snelheid, hoge prestaties |
| Sleutelwoord | Hoge snelheid |
| Buismateriaal | PP/PE/PVC |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Reeks | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Dn | ID200-600mm, ID600-1200mm |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Levering vermogen | 50 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao, Huashida. |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Industrieel afvalwater, Wegafwatering |
| Type | Pijpextruder |
| Uitputten | Niet uitputten |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Voedingsstand | Eén voer |
|---|---|
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Type verwerking | Uitdrijvend Machine, die materiaal uitdrijven |
|---|---|
| Grondstoffen | PE/PP/PVC |
| Proces | spiraal |
| Schimmel | 60 paren, 50 paren. |
| Versnelling | 816m |