| High Stiffness | Yes |
|---|---|
| Creep Deformation Resistance | Good |
| Economical Construction | Yes |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Production Capacity | 100-1000kg/h |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Materiaal | HDPE |
| Verpakking Details | China |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| PLC's | SIEMENS |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Afmeting | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Geïnstalleerd vermogen | 380 V 50 Hz |
| Pijpwaaier | Pijpwaaier |
| Motorvermogen | 90 kW 55 kW |
| Productielijn voor plastic spiraalbuizen (diameter 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Gebruik | voor de afvoer van afvalwater |
| Productiecapaciteit | 320 tot en met 600 |
| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000,00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisering |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Sollicitatie | Gemeentelijke watervoorziening, afvoerswater |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Reeks | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |